NAPÍSALI O NÁS

19. 5. 2016

Corwin, a.s., je developer roka 2016 podľa hlasovania verejnosti na portáli ASB

Časopis ASB v spolupráci s týždenníkom TREND zorganizoval 19. mája 2016 jubilejný 10. ročník slávnostného odovzdávania ocenení spoločnostiam a jednotlivcom pôsobiacim v oblasti stavebníctva, architektúry a developingu.


(Zľava: Ing. Milan Murcko, YIT Slovakia – ASB Developer roka, Ing. Juraj Škorvánek, INGSTEEL – ASB Stavebná firma roka, Ing. Ivan Valent, Corwin Capital – ASB Developer roka podľa www.asb.sk,doc. Ing. arch. Ľubica Vitková, PhD. – ASB Osobnosť architektúry a stavebníctva podľa www.asb.sk,prof. Dipl. Ing. Dr. Vladimír Benko PhD. – ASB Osobnosť architektúry a stavebníctva, Ing. Róbert Šinály, Eurovia SK – ASB Stavebná firma roka podľa www.asb.sk, Ing. Arch. Matúš Vallo – ASB Špeciálna cena)

ASB GALA je rešpektované podujatie s cieľom každoročne oceniť osobnosti a firmy pôsobiace v oblasti architektúry a stavebníctva a jeho poslaním je zároveň aj poukázať na aktuálne dianie v tejto oblasti. ASB GALA sa tradične koná pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky, Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky, Fakulty architektúry Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, Inštitútu urbánneho rozvoja, Slovenskej komory architektov, Slovenskej komory stavebných inžinierov, Stavebnej fakulty Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, Stavebnej fakulty Žilinskej univerzity v Žiline, Stavebnej fakulty Technickej univerzity v Košiciach, Spolku architektov Slovenska a Zväzu stavebných podnikateľov Slovenska.

Rozhodnutie o tom, ktoré osobnosti a subjekty získajú nomináciu na ocenenie v jednotlivých kategóriách, mala vo svojich rukách začiatkom roka 2016 nominačná komisia. Víťazov a výhercov hlavných cien následne určila v nezávislom hlasovaní viac ako stočlenná odborná porota pozostávajúca z osobností slovenského stavebníctva, architektúry, zo zástupcov štátnej správy a samosprávy, ako aj z predstaviteľov odborných združení a komôr, ktorí pozvanie do poroty prijali a hlasovaním vyjadrili svoj názor.
Na portáli www.asb.sk paralelne prebiehalo hlasovanie širokej verejnosti, na základe ktorého sa určili držitelia internetovej ceny.

Počas galavečera boli vyhlásené hlavné ceny podľa hlasovania odbornej poroty aj víťazi internetového hlasovania.

Hlasovanie verejnosti cez www.asb.sk: ASB Osobnosť architektúry a stavebníctva - doc. Ing. arch. Ľubica Vitková, PhD.
ASB Developer roka - Corwin Capital, a. s.
ASB Stavebná firma - EUROVIA SK, a. s.

Aktuálne projekty: Byty na predaj v Bratislave Dúbravka v rezidencii Dúbravy
Byty na predaj v Bratislave v rezidencii Blumental

Predstavenie Corwin Capital, a.s. Staviteľ je ten, kto pozitívne rozvíja mesto a s rešpektom stavia pre ľudí.

Spoločnosť Corwin Capital si ctí tradície a snaží sa z nich čerpať. Preto sa cítime viac ako prvorepublikový staviteľ, nielen z úcty k rodnému jazyku, ale aj v pozitívnom znení tohto slova v porovnaní s anglickým termínom developer. Staviame a správame sa tak, aby sme nespadli na úroveň často kritizovaných zásahov do mesta. Naopak, vytvárame kvalitu nielen pre našich budúcich zákazníkov, ale aj pre verejný priestor. Staviteľstvo je našou veľkou vášňou a jedinou činnosťou. Základným cieľom zasa kvalitný produkt.

Pozriete si ponuku bytov
15. 10. 2015

Construction update: Blumental

V Starom Meste sa už viditeľne začína sceľovať ďalšia jazva v súvislosti s pokračujúcou výstavbou projektu Blumental. V prípade budúcej administratívy je už výstavba na úrovni tretieho nadzemného podlažia, bytový blok D je na úrovni prvého, na ostatných blokoch sa pracuje na základoch a budovaní podzemných podlaží. Po dokončení by nemala výška v súčasnosti budovaných objektov presiahnuť sedem (od ulice), resp. osem (vo vnútrobloku) nadzemných podlaží.
viac >

7. 4. 2015

Blumental s kultivovanou architektúrou

Zdá sa, akoby Račianske mýto a jeho okolie objavili developeri. Po predstavení veľkého rezidenčného projektu smerom na Raču a intenzívnej výstavbe za vysokoškolským internátom prichádza na opačnej strane križovatky na scénu Blumental so svojou prvou etapou.
viac >

30. 3. 2015

Blumental v širšom centre Bratislavy štartuje,
už má potrebné povolenia

Na Mýtnej ulici v týchto dňoch zmizol vysoký tehlový múr oddeľujúci bývalú fabriku od ulice. Developerská spoločnosť Corwin Capital približne mesiac po odštartovaní predaja bytov v projekte Blumental začína stavať. Stavebné povolenie získali pred pár týždňami.
viac >

19. 3. 2015

Blumental má platné stavebné povolenie

Rezidenčný projekt Blumental má platné stavebné povolenie a výstavba sa začína v týchto týždňoch.
Stavať sa bude v areáli niekdajšej tabakovej továrne, projekt vyrastie v trojuholníku medzi Mýtnou a Radlinského ulicou v bratislavskom Starom Meste.
viac >

17. 3. 2015

Blumentál sa omladí

V bratislavskom Starom Meste vyrastie v priebehu najbližších dvoch rokov nová moderná štvrť.
Areál niekdajšej tabakovej továrne, ktorý dlhé roky špatí severný okraj Starého Mesta, už čoskoro ožije stavebným ruchom. Staviteľ Corwin Capital sa púšťa do ambiciózneho rezidenčného projektu Blumental, ktorý zmení a omladí tvár tejto doteraz zanedbanej časti centra.
viac >

9. 2. 2015

Namiesto tabakovej továrne vyrastie Blumental
– na začiatok stovka bytov

Blízko centra Bratislavy vyrastie Blumental. Ide o rozsiahly developerský projekt na území bývalej tabakovej továrne, zbúranej pred niekoľkými rokmi. Developerská spoločnosť Corwin Capital v týchto dňoch spúšťa predaj bytov v prvej etape a štartuje reklamnú kampaň.
viac >

Predajné miesto:
Mýtna 29, 811 07 Bratislava

Otváracie hodiny:
Po – Pia: 9.00 – 18.00

+421 915 255 522, +421 2 2076 4204
predaj@corwin.sk

 

NAPÍŠTE NÁM

created by CODES CREATIVE
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.